Biz Kimiz?

Esenyurt Modern Diyet Merkezi

Diyetisyen Erkan Uludağ Hakkında

Diyetisyen Erkan Uludağ, 2009 yılında Trakya Üniversitesi Gıda teknolojisi bölümünden derece ile mezun oldu. Hiç ara vermeden İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde lisans eğitimine başladı. Öğreniminin ikinci yılında Trakya Üniversitesi sağlık bilimler fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne yatay geçiş yaparak öğrenimini 2014 yılında başarı ile tamamladı.

2014-2015 yılları arasında 11 ay Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hastanesinde vatani görevini mesleğini icra ederek tamamladı. Bu süreçte Poliklinik hizmeti ile ayaktan hasta ve danışanlarına hazırladığı tıbbi beslenme tedavileri hasta ve danışanlarının ideal vücut ağırlıklarına kavuşmalarına ve hastalıklarına özgü beslenme tedavileri ile hastalıklarını tedavi hizmeti sundu.

Yine bu süreçte Nefroloji kliniği, Koroner yoğun bakım kliniği, Kardiyoloji kliniği, Romotoloji kliniği ve Ortapedi Kliniklerinde Klinik Diyetisyeni olarak aktif bir şekilde görev aldı. Kulak Burun Boğaz Kliniği, İntaniye(Enfeksiyon),Onkoloji kliniklerinde dönüşümlü olarak Klinik Diyetisyeni olarak yatan hastalarının tıbbi beslenme tedavilerini düzenledi.

Hastane Mutfak denetimleri ile personel eğitimi, hijyen ve sanitasyon kurallarının uygulanmasını sağlayarak hazırlanan yemeklerin sağlıklı ve hijyenik bir şekilde Klinik de yatan hastalara ve hastane personellerine ulaşmasını sağladı.

Teğmen rütbesi ile vatani görevini ve mesleki görevlerini başarı ile tamamlayarak plaket ile ödüllendirildi.

2016 Yılında Özel Mediplus A tipi cerrahi Tıp merkezinde 8 ay görev aldı. Hasta portföyünü hızla arttıran Diyetisyen Erkan Uludağ bu başarısını hala tedavi ve hizmetlerine devam ettiği ve kurucusu olduğu ‘’Diyetisyen Erkan ULUDAĞ Diyet ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’’ni kurarak taçlandırdı.

Erkan Uludağ şu anda ‘’Diyetisyen Erkan ULUDAĞ Diyet ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’’nde hasta kabulüne devam ederken kurduğu aletli Pilates stüdyosu ile danışanlarının Diyet tedavilerini spor ile birleştirerek başarı çıtasını daha yükseklere taşımaktadır.

Diyetisyen Erkan Uludağ

Belge ve Sertifikalarımız

Söz verdik… birlikte başardık.

Sizlerden gelenler

  • Ciddi anlamda başarılı bir diyetisyen, sizinle olabildiğince samimi bir şekilde ilgileniyor. Program hazırlarken hangi yemekleri sevdiğine kadar soruyor. Geçen gün yaptığımız diyet programında karnıyarık bile vardı 🙂 3 hafta oldu tam 8 kilo gitti ve devam ediyoruz.
    Barış Cem Portakal Hasta
  • 3 haftada 4,6 kilo verdiren diyetisyenime çok teşekkür ediyorum. Kendisinin sıcak yaklaşımı, desteği ve ilgisi sayesinde hiç aç kalmadan kilo veriyorsunuz, tek ihtiyacınız kendi iradeniz . İhtiyacı olan herkese şiddetle tavsiye ederim, hiç pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.
    Sedef Sayın Hasta
  • 2 ayda çok güzel sonuçlar aldık. Sayesinde kızım hem zayıfladı hem de sağlıklı beslenmeyi öğrendi...Ailemizin doktoru oldu.Diyetisyen arayanlara tavsiye ediyorum.
    Yazgı Yıldız Hasta